O NÁS

Jsme česká výtahová společnost, která zajišťuje kvalitní servis a nabízí značkový produkt.

Od roku 2016 jsme součástí skupiny firem „Výtahy Praha“

Česká výtahová společnost Thomas & Grunner s.r.o. je v současné době úspěšnou konkurencí pro výtahářské giganty operující na českém trhu s dodávkou značkového produktu firmy ORONA. A to zejména díky individuálnímu a vstřícnému přístupu ke každému zákazníkovi, což se odráží ve vysoké kvalitě a rychlosti servisních úkonů, v úspěšných realizacích úplných modernizací a nových instalací.

Za nás hovoří velmi kladné reference a náš úspěch je hlavně založen na tom, že dbáme o to, aby všichni naši pracovníci byli odborníci s dlouholetými bohatými zkušenostmi ve výtahovém oboru. Náš tým je složen z výtahářů, kteří prošli školeními u zahraničních a českých společností, proto jsme schopni zajistit servis a odbornou zkoušku jakéhokoli zdvihacího zařízení na českém území.

Díky odbornosti a kvalitě jsme se stali autorizovaným zástupcem nadnárodní společnosti ORONA zabývající se výrobou výtahů již 60 let a jejíž výtahy jsou dodávány do celého světa. Sídlo společnosti je v severní oblasti Španělska – Baskicku, které je známo vyspělým průmyslem a rodinnou tradicí. Velmi důležitý faktor, proč mnoho výrobních kapacit mnoha firem výtahové technologie nalezneme ve Španělsku, je, že tamní výtahářský trh je po Číně druhý největší na světě.

Vývojové centrum s testovací věží dokázaly reagovat na současné požadavky moderních zařízení a ORONA vyvinula jednu z nejmodernějších technologií bezpřevodových pohonů bez strojovny (podle přání zákazníka lze do provozu uvést i se strojovnou). Předností tohoto řešení je tichý a energeticky úsporný pohon, regulovaný frekvenčním řízením, jenž nabízí ekologickou šetrnost, výrazné snížení spotřeby elektrické energie, snížení hluku a vibrací. Výtahy jsou vyráběny kompletně v jednom výrobním závodě, čímž společnost minimalizuje rizika spojená s kompletací komponentů z různých výrobních závodů, popř. od jiných dodavatelů. Každý výtah má svůj VIN KÓD (jako je např. u automobilů), takže není problém s náhradními komponenty či se servisem, který může zajišťovat jakékoli výtahová firma.

Společnost Thomas & Grunner s.r.o. disponuje vyškolenými odborníky přímo ve výrobním závodě ORONY a díky tomu zrealizovala mnoho úspěšných instalací v České republice. Naši zákazníci si velmi cenní rychlé řešení případných poruch, tichý chod, nižší energetickou spotřebu a i kvalitu a vzhled interiéru.

Zaměstnanci společnosti Thomas & Grunner Vám rádi pomůžou výběrem vhodného typu, interiéru a s legislativními požadavky. V provozu poskytneme kvalitní servis s rychlou dostupností náhradních dílů. Nabízíme Vám již v základním provedení velice dobře technicky vybavený výtah s interiérem, který řešili přední designeři v oboru.

Díky kladným referencím zajišťujeme v současné době i servis výtahů rozličných typů a značek. Naši odborníci zdarma prohlédnou Váš výtah a nabídnou nejvhodnější řešení týkající se servisu či případné modernizace výtahu. Máme nadstandardní služby v paušálu, který je jedním z nejlevnějších na českém trhu a je řešen s každým zákazníkem individuálně, dle jeho představ. Po uzavření servisní smlouvy nabízíme první čtvrtletí paušálu zdarma.

logoSlovo jednatele

Skupina firem „Výtahy Praha“ je složena z několika samostatných subjektů (tradičních výtahářských firem) které se specializují zejména na servis, opravy a revize výtahů. Druhou hlavní činností skupiny jsou realizace modernizací a dodávky zcela nových výtahů včetně výtahových šachet na klíč. Skupina byla založena za účelem zajištění kontinuity a plynulého pokračování fungujících firem v případech, kdy se původní majitelé a zakladatelé rozhodli buďto odejít pracovat do jiného oboru, anebo již dosáhli důchodového věku a nemohli již nadále aktivně zastávat jednatelské funkce. V současné době obhospodařujeme v rámci celé skupiny bez mála 1100 kusů výtahů a realizujeme desítky modernizací a nových instalací ročně.

Organizace v naší skupině jsou:

  1. Výtahy Praha ČR s.r.o.   založeno v roce: 1998
  2. VVS-elektro, s.r.o.           založeno v roce: 2001
  3. Výtahy VP Praha s.r.o.    založeno v roce: 2006
  4. Thomas & Grunner s.r.o. založeno v roce: 2010

noname