Reference

Máme velmi kladné reference a spokojené zákazníky.

Společnost Thomas & Grunner má realizace po celé Praze a v blízkém okolí. Pokud se budete chtít podívat na naši referenční zakázku, rádi Vám ve Vašem nejbližším okolí předvedeme buď výtah se strojovnou či výtah bez strojovny.

Můžeme Vám ukázat zakázky s vestavěnými ocelovými konstrukcemi, zmodernizované výtahy anebo výtahy v systému duplex.

Únor 2015

Krhanická ulice – Praha 4

V únoru 2015 jsme namontovali dva výtahy v Krhanické ulici a zajistili dostatečnou vertikální kapacitu přepravy osob v 15-ti patrovém věžovém domě. Nosnost výtahů 1 000 kg a 450 kg, s rychlostí 1,0 m/s. Výtahy mají luxusní vnitřní vybavení – strukturovaný nerez odolný vůči vandalům.

Září 2014

Září_1 Září_2 Září_3

Praha 5 – Košíře

Na konci září 2014 jsme namontovali evakuační výtah na Praze 5 v Košířích o nosnosti 1 000 kg, s rychlostí 1,0 m/s, 15 stanic. Výtah je bezpřevodový – trakční s lineárním pohonem a s plynulou regulací. Výtah má nadstandardní vnitřní vybavení.

Duben 2014

Jeremenkova_1 Jeremenkova_2 Jeremenkova_3

Jeremenkova ulice, Praha 4 – Podolí

V dubnu 2014 v ulici Jeremenkova jsme vystavěli poslední ze tří výtahů o nosnosti 320 kg, s rychlostí 1,0 m/s, 6 stanic. Výtah je bezpřevodový – trakční s lineárním pohonem a s plynulou regulací frekvenčního měniče. Šachta je ocelová konstrukce v zrcadle schodiště opláštěná Tahokovem v nátěru RAL.

Březen 2014

Uzbecká_1 Uzbecká_2

Uzbecká ulice, Praha 10

Na konci března 2014 jsme dokončili zakázku 8 výtahů spojených do DUPLEXU o nosnosti 1000 kg a 630 kg s rychlostí 1,0 m/s, 12 stanic. Jedná se o bezpřevodové trakční výtahy s lineárním pohonem a plynulou regulací frekvenčním měničem. Výtahy mají nadstandardní vnitřní vybavení a interiér kabiny je luxusní – strukturovaný nerez tzv. Elephant Skin.

Při této zakázce jsme od nájemníků domu dostali velmi kladné reference:

Dovolte mi, abych se podělil s Vámi o mé poznatky z akce modernizace výtahů v domě Uzbecká. Ještě nikdy za posledních 25 let jsem se nesetkal s firmou, jejíž práce by byla provedena na tak vysoké profesionální úrovni. Po celou dobu realizace pracovali Vaši pracovníci vysoce odborně a vysokým pracovním nasazením, snahou odvést kvalitní práci a co nejméně narušit život obyvatel domu. Co chci zejména ocenit je každodenní pořádek a úklid po provedené práci. To je v současnosti zcela ojedinělý jev. Přidám-li k tomu lidský vztah, který se vytvořil mezi Vašimi lidmi a obyvateli našeho vchodu a jejich trpělivost odpovídat na naše dotazy, pak je zcela zbytečné cokoli dodávat. …Přeji všem pracovníkům firmy THOMAS&GRUNNER s.r.o. mnoho dalších úspěchů a spokojených zákazníků.

Po dokončení celého projektu jsme dostali od člena představenstva SVJ tuto velmi kladnou reakci na realizaci naší zakázky:

Kvalitu vlastních výtahů hodnotím velmi vysoko…Tuto firmu bych doporučil každému… Nejlépe se výrobek i firma pozná při komplikacích vzniklých během stavby a vzniklých nečekaných závadách. Při stavbě vzniklé závady – jako rozbité dlažby, omítky atd. byly uznány a bezprostředně opraveny. Při předávání výtahů bylo vše řádně připraveno, zprovozněno a okolí staveniště uklizeno. …